nomorecoffee

Меткиcurrent, думки

...

... переглянула свій wishlish, в якому новий телефон, велика книжкова шафа на півстіни і купа іншого матеріального і подумала чому ми не пишемо у вішлісті, наприклад, "помиритися з братом" або "прийняти свекруху такою як вона є".

Ви знаєте на скільки людина була би щаслива, якби збулося те останнє, а не перше? Tа складала би книжки на підлогу, на купку, обмітала з них пилюку, ходила би - літала, співаючи, і не звертала уваги на старий телефон.

Але ми вносимо в вішліст тільки "матерію", те, що можна купити, а реклама підкидає нам нові опції, від яких ми точно не стаємо щасливішими.

Пропоную змінити підхід і писати у wishlist такі пункти як "помиритися з", "зрозуміти", "пробачити". Саме у wishlist, а не в плани, бо людина не може все розпланувати і передбачити, але якщо буде просити Бога, то Він пошле їй супер ситуацію, найбільш сприятливу для здійснення її просьб.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 4

Ну може просто в wishlist ми вносимо в першу чергу те, чого хочемо від зовнішнього світу? Снс вносити туди те, що залежить виключно від нас самих? Це - імхо - не вносити, а реалізовувати треба)))
Рекомендовал эту запись
а у мене часто навпаки. найбільше думаю і хочу щоб вирішувались першу чергу питання, що не можна купити. це не завжди настільки альтруїстично як "пробачити чи зрозуміти когось", частіше шось типу "щоб з тим-то все було добре, щоб у того-то все вийшло" тощо. а матеріальне - його звісно хочеться, особливо чогось типу квартири своєї, але все ж без фанатизму.
Рекомендував цей запис

 Метки

Из каких краев посетители

my small globe


free counters 


 585069.gif


Свято кожен день

КаленДАРь - праздник на каждый день


Завжди читаю

ще один календар

Праздники Украины


Календар
Сентябрь
ПнВтСрЧтПтСбВск
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Мои фотоальбомы


Интересы
Audrey Hepburn, Claude Monet, House m.d., RHCP, smoking, Sponge Bob, англійська мова, бідні, біляві хлопці а ля мій коханий чоловік, Бунін, взуття, Гі де Мопассан, готика (у всьому), гуляти під дощем..., дощ за вікном, з недавніх пір економіка, запах старих і нових книг, іврит, іграшкові ведмеді (колекціоную), імпресіонізм, історія моди, італійська мова, кава з молоком, кактуси, купляти книги, кухня, лаки для нігтів, мода, моя киця, німецька (дуже важка для мене) мова, осіннє листя, осінь, польська мова, психологія, селера, словники (паперові та електронні), Франція (вибіркова любов), французька мова, французький манікюр, хризантеми, чорний колір у одязі

Часы-кот
ОБОЗ.ua