nomorecoffee

люди, не робіть абортів ~

не можу заснути. може хоч щось добре напишу.

люди, не робіть абортів!

Ніяка кар'єра, та взагалі нічого в світі не варте того, щоб вбити ненароджену дитину. Навіть якщо у вас нема грошей, або хлопець кинув, а ви вагітні, не робіть цього. Постабортальний синдром (лікарі-вбивці придумали таке слово) вас замучить,а він не проходить, або не надовго. Страшні сни будуть нагадувати про скоїне. А потім скрутні часи пройдуть, і ви будете думати "І що ця дитина не могла б вирости з іншими?"

Але це не найстрашніше. Найстрашніше те, що ви не дали дитині прийти в цей світ... Побачити сніг, попробувати морозиво, погладити кицю... Поломали всі плани Бога стосовно цієї дитини. Вона навіть в Рай не потрапить - буде тинятися по землі. Жалко. А Зло (напишем з великої букви, щоб люди все ж повірили, що воно існує) нікуди не дівається - воно повертається до того хто його робить.

Блін, якщо вже так все х***во в житті, народіть дитину і віддайте, знайдуться люди, які стануть їй добрими батьками. Але не вбивайте!

.

.

p.s Не можу заснути. Думаю, як сказати одній "недалекій", щоб не робила більше абортів.

pp.s. Ніколи не робила абортів і не зроблю. Хочу трьох дітей.))))))))

такий собі космонавт )))))))))))))))


Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 5.0 (5)

Показать смайлы
 

Комментариев: 238 Стр.  1  2  3 

Рекомендував цей запис

підтримую!

Дякую! Люди часто не розуміють, що роблять. Мені здається - це навіть страшніше, ніж вбити дорослу людину.

ми гірші за тварин :(

100%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Діти кар'єрі не заважають!!!! Так думають не впевнені в собі люди, ледачі, які шукають найлегші шляхи в житті! Ті - хто самостійно нічого не можуть вирішити! Дівчата не бійтеся труднощів в житті, все досягається кропотливою працею і тільки! Дякую за пост!!!!!!!!! Сподіваюся нам вдалося врятувати ще одне життя!!!!!!!!!!!!!!!!

Я теж сподіваюся, що хтось прочитає і зупинеться перед страшним вчинком.

>> 100%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Діти кар'єрі не заважають!!!!

Точно! І приклад цьому Ірена Кільчицька. Має двох дітей пробірочних, но тим не менше продовжує косити бабло! Значить діти їй цьому не заважають! ))

Мені вона теж тим подобається, що не боїться виховувати дітей сама. А то часто буває, що аборт зробила, але кар'єрі він не поміг, ні дитини нема і здоров'я, фізичного і морального, нема. І якось пусто на душі...

Рекомендував цей запис

Рекомендовал эту запись

псб

Рекомендовал эту запись

дякую

Рекомендовал эту запись

Повністю підтримую! Не розумію таких людей і мабуть ніколи не зрозумію.

їх і не треба розуміти. це неможливо... І можете собі уявити, дехто з них навіть не бачив, що там є ножки і ручки. І не хоче цього бачити.

Ужас!!!

Так, якщо вже знаєш, що не хочеш дітей, треба думати головою і приймати якісь міри до того, а не бігти після на аборт бо ти "провтикала" і "залетіла". (А слова ж які, боже мій!)

можливо це теж залежить від виховання. не пояснили. недопояснили. Але потрібно і самому себе виховувати. Мені була б неприємна думка, що там хтось щось вишкрабує з мене. Не кажучи вже про те, що воно живеньке. Якби воно могло кричати від болю, то б заглушили їх всіх. Уроди

Саме так. Треба себе виховувати. У всьому потрохи. З цього, мабуть, треба і починати.

Я повністю згідна!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Рекомендував цей запис

дякую

Никогда!

Дякую. Думаю, в наших школах потрібно більше показувати фільмів про те, що таке оборт. Щоб люди розуміли. А то деякі "тьолки" малолєтні і не дуже не можуть дивитися на кров, але аборт це нормально. С.ки. Головою треба думати. Не хочеться вішати тут фотки маленьких трупиків. Тому в мене висить позитивна фотографія)))).

Да, когда я училась, нам показывали. До сих пор в глазах кадры как уже практически сформировавшегося ребенка на куски разрывают.

Рекомендовал эту запись

tnx (=псб=дякую))))

Рекомендував цей запис

дякую

Да вы что! Ага, давайте лучше рожать и отдавать чужим людям? А как насчет девчонок, которых насилуют подонки, отцы-извращенцы? Там им скажите рожать да, и всю жизнь потом глядя на ребенка это вспомнить??????? А когда ставят диагноз во время беременности, что ребенок будет болен (инвалид, псих и прочее) так тоже рожать? Пусть живем уродом и инвалидом, но живет? Так что за жизнь такая, мать вашу? У меня внизу соседка сумасшедшая живет (лишняя хромосома), родителям уже за 80, ей самой за 50. Она всю жизнь только орет целыми днями?! Если бы ее родители знали раньше (50 лет назад) сделали бы аборт!!!!!!!! Извините, но есть случаи аборта вполне оправданы! Я не говорю про тех малолеток, которые башкой не думает и трахаются с кем попало и делают аборты! Честно, если бы я не знала, что смогу ребенка обеспечить и дать ему все необходимое - тоже бы сделала. Я хочу, чтоб мои дети росли здоровыми, счастливыми и не голодными! И не считаю, что жизнь на грани существования, без отца и нормальных условий - это жизнь. А сны, вот это кошмарики про которые говорят - это все чушь. Уж поверьте, я знаю.

1. чтоб нє рожать і нє оддавать - головой нада думать, хай собі призирватив куплять. або менше шляются. 2. при подонках і ізвращенцах дитина не винна. Її можна виховати. Вона теж хоче жити. Потім ціле життя можна згадувати про вбивство і мучитися. 3. про ребьонка - інваліда-раджу подивитися серію "Хауса" з 3 сезону про вагітну жінку. 4. про сосідку приклад - взагалі брєд. Може про тебе теж хтось так думає. 5. "не считаю, что жизнь на грани существования, без отца и нормальных условий - это жизнь" - може ти просто боїшся труднощів? 6. на рахунок снів - не бажаю тобі звичайно, але вони можуть прийти і в старості, коли люди життя осмислюють.

Вряд ли. Я говорю о том, что рожать от подонков, уродов, извращенцев, рожать ребенка, который в этой жизни будет только мучиться - еще большее зло! Башкой надо думать, резинки покупать - да, надо! Никто не спорит. Я говорю про исключения, когда аборт нужен. А как потом ребенку узнать, что его мамашу изнасиловал какой-то пидар, заразил чем-то, всю жизнь сломал? Я бы не хотела такое знать.... Уж простите, но в в любом правиле есть исключения. Дети - не зло. И бывают такие ситуации в жизни, кода лучше сделать аборт, чем ломать жизнь себе и будущему ребенку. (пример из жизни, когда девчонку изнасиловали, она родила, умерла от СПИДа, ребенок больной тем же и живет в детдоме, родные все отказались. Это что жизнь? Убеждайте сколько хотите, но уж лучше не родиться!!!!!, чем не иметь мамы, папы, жить в нашем украинском детдоме и быть больным такой страшной болезнью. Или у кого-то другое мнение?????).

Ага, попробуй в нашем государстве устроиться на работу матери-одиночке или жить на жалкое пособие? А за ребенком кто следить будет? Кто его одевать, обувать, кормить будет? Пусть живет в нищете???? дело в не в боязни трудности, а в здравом смысле!

"4. про сосідку приклад - взагалі брєд. Може про тебе теж хтось так думає." А ти б залашила дитину, як би знала, що вона народиться(не дай Боже! Я такого не бажаю!) з тяжкими дефектами? Якщо скажеш "так"- то це буде апогей лицемірства, бо ти не відчувала той біль, коли матері, яка сподівається, що в середині неї живе, розвивається майбутнє, кажуть, що динина народиться з синдромом дауна. Звичайно, є такі жінки. Більше того скажу, я знаю таку особисто - це моя тітка. І то, йдучи на цей крок(маю на увазі залишити хвору дитину) вони сліпо не керувалися своїми принципами і гуманізмом, вони приймали рішення, нелегке рішення.

Повністю тебе підтримую.

+1!

Рекомендував цей запис

По ділу. Підтримую

дякую, рижий котіку

Я звичайно згодна, але якщо аборт роблять не благополучні матері, які будують кар*єру, а наркоманки, п*яниці? У них може народиться фізично нездорова дитина. І що тоді? Кому вона буде потрібна?

Поставила собі таку аватарку. А таке пишеш. Твоя героїня думала б інакше.

Мені не принципово, як вона думає і чи думає вона взагалі(бо це вигаданий персонаж).))

Согласна с тобой. Аборт ради карьеры - зло. А вот пьяницы, наркоманы, больные - как раз тот случай - надо делать, чтоб не рожать несчасных и больных детей. Или лучше родить и пусть загнеться у тебя на руках через годик-другой. Вот тогда кошмарные сны точно гарантированы. Причем, надолго.

не завжди ті кошмарні сни гарантовані. Знаю цікаву історію із реального життя, яке прекрасно це підтверджує.

Рекомендовал эту запись

Діти - квіти життя!

Не всегда.

Ага, якщо вони не зростають на могилі батьків))))

Аборт это не убийство ребенка,а ликвидация плода в начальной стадии его розвития. А если человек делает аборт,значит богу он не так был и нужен. И вобще рождение ребёнка в наше время,это значит обреч его на возможные страдания

Ще один умнік - "ліквідація плоду" - це лікарі придумали, щоб легше жилось. Серце дитини починає битися вже на 21-й день після зачаття, коли його мама ще чекає наступні місячні і ні про що не здогадується.А про Бога - я думаю, якби Він не був такий милосердний, як є, то вже б давно зірвав до сраки нашу планету тільки за ту кількість абортів, яку люди зробили. Але колись кожному прийдеться здати звіт про своє життя.

Хорошо что у нас в обществе которое деградирует не в лучшую сторону есть такие добрые люди.

А ты представь (не дай бог, конечно), что тебя изнасиловал какой-то подонок и ты от него залетела и еще чем-то заразилась. И есть 90% того, что ребенок получит в наследство болячку и будет потом больной и несчастный - ты что родишь такого ребенка????????

Мені лише 15,а мої знайомі - дівчата,також віку,як я зробили аборти.Якщо чесно то я вшоці!по перше в такому віці рано починати життя,по - друге потрібно захиститись - надягнути гумовий виріб,а по - третє,навіщо вона зробила аборт?Вона ж може потім і не завагітніти((І ще історія нажчё,аж мурашки по шкірі побігли...

5 жовтня. Сьогодні почалося моє життя. Мої батьки ще цього не знають, але я вже є. Я дівчинка. У мене будуть світле волосся і блакитні очі. Вже все визначено, навіть те, що я любитиму квіти.

19 жовтня. Дехто говорить, що я ще не справжня людина, що тільки моя мама існує. Але я справжня людина, так само як маленька крихта хліба - все ж таки справжній > хліб. Моя мама є. І я є.

23 жовтня. Мій рот вже відкривається. Тільки подумайте, десь через рік я сміятимуся, а потім і говорити. Я знаю, що моїм першим словом буде - МАМА.

25 жовтня. Сьогодні моє серце почало битися абсолютно само. З цих пір воно спокійно битиметься все моє життя, ніколи не зупиняючись для відпочинку.

2 листопада. Я зростаю помалу щодня. Мої руки і ноги починають приймати форму. Але мені доведеться ще довго чекати, перш ніж ці маленькі ніжки піднімуть мене, щоб я змогла дотягнутися до маминих рук, перш ніж ці маленькі ручки зможуть збирати квіти і обіймати тата.

12 листопада. На моїх руках починають формуватися крихітні пальчики. Смішно, які вони маленькі! я зможу гладити ними мамине волосся.

20 листопада. Тільки сьогодні лікар сказав моїй мамі, що я живу тут, під її серцем. Ах, як вона, напевно, щаслива! Ти щаслива, мамо?

23 листопада. Мої мама і тато, напевно, думають, як мене назвати. Але вони навіть не знають, що я - маленька дівчинка.

10 груд

13 грудня. Я вже трохи можу бачити. Навколо мене темно. Коли мама принесе мене на світ, він буде повний сонячного світла і квітів. Але чого я хочу більше всього - це побачити свою маму. Яка ти, мамо?

24 грудня. Цікаво, моя мама чує тихий стукіт мого серця? Деякі діти приходять в світ хворими. Але моє серце сильне і здорове. Воно б'ється так рівно: тук-тук, тук-тук. У тебе буде здорова дочка, мамо!

28 грудня. Сьогодні моя мама убила мене....

Грустно! И сентиментально! Я как-то сама подобное написала. Но прежде всего - надо думать башкой. Если все ок, есть муж и есть возможность воспитать ребенка - вперед. А по пьяной лавочке, от идиотов и нариков, чтоб потом мучиться с ребенком и самой, есть ли смысл????

Может и нету,но а потом всю жизнь мучится,что бы забеременить?А детей больше уже не будет=(

"по пьяной лавочке, от идиотов и нариков" - ось про це надо думать башкой. Щоб цього не було. Або, якщо вже така ненаситність в сексі хоча б презерватив натягувати.

Напевне довго б думала, а потім залишила дитину. Вона на 50 % моя. В неї можуть бути мої очі, таке саме волосся. Я б не змогла зробити аборт. Ті хто роблять аборти, хай собі уявлять, як вони власноручно розпилюють зародок, ножки-ручки відривають. Страшно? А ви на таке даєте згоду.


Стр.  1  2  3 
 Метки

Из каких краев посетители

my small globe


free counters 


 585069.gif


Свято кожен день

КаленДАРь - праздник на каждый день


Завжди читаю

ще один календар

Праздники Украины


Календар
Сентябрь
ПнВтСрЧтПтСбВск
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Мои фотоальбомы


Интересы
Audrey Hepburn, Claude Monet, House m.d., RHCP, smoking, Sponge Bob, англійська мова, бідні, біляві хлопці а ля мій коханий чоловік, Бунін, взуття, Гі де Мопассан, готика (у всьому), гуляти під дощем..., дощ за вікном, з недавніх пір економіка, запах старих і нових книг, іврит, іграшкові ведмеді (колекціоную), імпресіонізм, історія моди, італійська мова, кава з молоком, кактуси, купляти книги, кухня, лаки для нігтів, мода, моя киця, німецька (дуже важка для мене) мова, осіннє листя, осінь, польська мова, психологія, селера, словники (паперові та електронні), Франція (вибіркова любов), французька мова, французький манікюр, хризантеми, чорний колір у одязі

Часы-кот
ОБОЗ.ua